Klymglass

Ми зробили себе самі. за 12 років робили багато помилок і навчились їх вирішувати.

Компанія «KlymGlass» заснована справжніми професіоналами з досвідом понад 12 років. Наша спеціалізація – комплексна обробка різних видів скла і дзеркал. Для недосвідченої людини одразу може здатися, що ми займаємося нудною роботою, проте це не так. Вироби зі скла та дзеркала – це мистецтво. І наше портфоліо – наочне тому підтвердження.

За роки роботи ми накопичили безцінний досвід з виконання різних робіт зі склом та дзеркалом, із застосуванням інноваційних технологій, сучасних матеріалів і унікальних виробничих потужностей. Це дає нам можливість запропонувати дійсно комплексний підхід до кожного проекту – новаторський для задоволення сучасних потреб в продукції зі скла. Такий підхід дозволяє реалізовувати будь-які, навіть найскладніші дизайнерські проєкти, виконувати замовлення швидко і якісно, ​​захищаючи своїх клієнтів від всіх проблем, пов’язаних із замовленням та доставкою скла.

Цінова політика нашої компанії забезпечує найвигідніші умови для замовників, завдяки тому, що ми працюємо без посередників.

Наші постачальники

Виробничі потужності

Компанія «KlymGlass» має в своєму розпорядженні власну виробничу базу і складські приміщення, що дозволяє зберігати велику кількість матеріалів і готових виробів. На площі в 300 кв.м. розміщується високоточне, високотехнологічне обладнання провідних світових брендів. Завдяки цьому у нас є можливість посилено моніторити якість продукції, що виготовляється на всіх етапах виробництва, і встановлювати для клієнтів лояльні терміни.

В області обробки скла і дзеркал ми можемо все і за 12 років зарекомендували себе надійним постачальником. Серед наших замовників скляної продукції такі відомі об’єкти, як ресторани «36 По», «Королівська пивоварня», «Куплель», «Поле», «Шоко», готелі «Гранд готель»,
«Рафаель»,
«Леополіс»,
«Ріксус Прикарпаття».

Але ми активно розширюємо сферу своєї діяльності і освоюємо нові матеріали. Як приклад – використання нержавіючої сталі в поєднанні з загартованим склом. В результаті виходять сучасні легкі конструкції.

Наші Клієнти

36-min
grand-min
leopolis-min
кумпель-min
3-стихії-min
рафаель-min

Наші переваги

Виїзд майстра

Ми з радістю здійснимо заміри дзеркал з виїздом на об’єкт, де разом з замовником наші фахівці оберуть найбільш прийнятний колір і форму майбутнього дзеркала, його конструкційних особливостей. Після цього ми проведемо всі необхідні для виготовлення технічні розрахунки і виміри,  для встановлення фігурних дзеркал розробимо відповідні шаблони. 

Закупка дзеркал без посередників

Співпрацюючи з найкращими постачальниками у Львові, ми забезпечуємо вам оптимальні ціни на дзеркало, обробку, та доставку, а наші майстри зроблять якісний монтаж дзеркала у точно відведені сроки.

Матеріальна відповідальність та гарантія

Якщо ми займаємося проектом від початку, то несемо повну матеріальну відповідальність та надаємо гарантію на наші роботи. Вам не потрібно буде перейматися за якість доставки дзеркала та ви наперед будете знати вартість вашого проекту.

Запитайте у Нас