Klymglass

Склонарізка у Львові

Порізка та обробка скла і дзеркала у Львові – одна з основних спеціалізацій компанії Klymglass. Порізка скла проводиться з дотриманням всіх необхідних технологій за розмірами Замовника для всіх видів скла і дзеркала. Завдяки використанню сучасного професійного обладнання ми гарантуємо якісну склопорізку.

Для виготовлення виробів зі скла і дзеркала стандартно використовуються дуже великі листи, які в заводському форматі зазвичай мають розмір 2250х3210 мм. Через це порізка скла в розмір – це перший етап в технологічному циклі виробництва. Крім цього, стандартні цехові заготовки матеріалів дуже рідко можуть збігатися з потрібними габаритами, тому підрізання під формат неминуче.

склопорізка львів

Чому варто довірити порізку скла професіоналам?

Склонарізка – не найскладніша задача, проте тільки якщо вона виконується з використанням спеціального інструменту на рівному столі. Самостійно зробити якісну порізку скла практично неможливо, не кажучи вже про криволінійну порізку.

По-перше, у такого матеріалу, як скло, відсутня кристалічна решітка. Одна невдала дія – і крихкий матеріал перетвориться в непотрібний бій.

По-друге, вся подальша робота залежить від нарізки. Якщо розмір виробу не підходить, то при установці просунути або підігнути його під розмір не вийде. Не точно вирізаний виріб може не вміститися, або навпаки, в повному обсязі покривати призначене для нього місце. Також частини можуть погано стикуватися на зрізі між собою. Тут не обійтися без якісної і точної порізки до міліметра.

Тому, якщо вам необхідний індивідуальний розмір, краще довірити порізку скла людині, яка має багато повторень у цій справі.

Ціна склонарізки

Замовити порізку скла можна у нас, зв’язавшись із нами будь-яким зручним для вас способом. Усю роботу виконаємо вчасно у терміни та доставимо за адресою Замовника для зручності.

Додаткові послуги

Різання скла – це не єдина операція, що необхідна при розкроюванні листа скла або дзеркала.

Компанія Klymglass надає послуги не тільки прямолінійної порізки скла і дзеркала, можлива також і фігурна різка скла.

Ми також надаємо послуги:

  • Шліфування й полірування прямолінійних і криволінійних кромок дзеркал і скла;
  • Фацетування - обробку кромки шляхом зрізу частині лицьового боку вироби під заданим кутом;
  • Прирізку по будь-яким наданим лекалами;
  • Свердління і подальше зінькування отворів діаметром до десяти сантиметрів.

Наші роботи

Запитайте у нас

Переваги замовлення порізки скла у нас

  • здійснюємо порізку скла за вказаними в оформленому замовленні розмірами;
  • виконуємо замовлення в найкоротші терміни;
  • даємо гарантію на якість виконання роботи;
  • можлива доставка замовлення за адресою.

Швидка і якісна порізка скла, а також прагнення утримувати низькі ціни робить співпрацю з нами вигідною для Вас. Крім склонарізки ми здійснюємо послуги виїзду на об’єкт на заміри, а також безпечну доставку готового виробу за адресою.

Багаторічна практика роботи зі склом і дзеркалом дозволяє нам почуватись на ринку впевнено і гарантувати високу якість виконаних робіт, естетичне оформлення і унікальність виконаних замовлень.

Klymglass