Klymglass

монтаж скляних дверей

Скляні двері за відносно короткий час стали одним із найпоширеніших інтер’єрних рішень для приватних помешкань, бізнесу та торгівлі. Все більше підприємців схиляються до встановлення скляних дверей замість звичайних, дерев’яних чи металевих, все частіше можна зустріти скляні двері у  тренажерних залах, басейнах, офісах, готелях, магазинах, ресторанах тощо.

Сприяють цьому суттєві переваги скляних дверей перед виробами-конкурентами. Завдяки прозорості, такі двері сприяють візуальному збільшенню площі торгового приміщення чи помешкання, чудово пропускають сонячне та денне світло, а також запобігають проникненню неприємних запахів та зайвого шуму ззовні.

 

Виготовлення скляних дверей та їх різновиди

Скляні двері виготовляються із гартованого надміцного скла, що в принципі унеможливлює їх випадкове розбиття. У випадку пошкодження їх дуже легко замінити. 

Скляні двері мають низку різновидів. Зокрема, їх поділяють на три групи, в залежності від способу кріплення та відкривання. Які обрати вам – залежить від того, як спроектована кімната і яке її функційне призначення. Важливу роль відіграє і дизайн приміщення.

Розпашні двері

Один із найпопулярніших видів дверей. Зазвичай використовується між приміщеннями або у магазинах. Найбільше пасують для ванних кімнат. Монтуються за допомогою стандартних кріплень з нержавіючої сталі. Наша фірма використовує найякіснішу фурнітуру, щоб всі механізми експлуатувалися якнайдовше.

Розсувні або двері-купе

Ці двері кріпляться за допомогою спеціального ролика. Такий вид використовують для гардеробних приміщень. Вигідно відрізняються тим, що дозволяють суттєво зекономити площу приміщення завдяки своєму особливому способу відкривання.

Маятникові двері

Такий вид вважається найзручнішим, оскільки відчиняються та зачиняються в обидві сторони. Рекомендуємо обирати для приміщень, де спостерігається великий потік людей: магазинів, аеропортів, громадських вбиралень або держустанов.

Двери межкомнатные стеклянные

Додаткові елементи

Скляні двері можна оздобити різними елементами, серед яких:

 • Матове покриття;
 • Оригінальне кріплення;
 • Вставки з дерева або нержавіючої сталі;
 • Фотоплівка (можна надрукувати довільне зображення або логотип);
 • Кольорова плівка (можна як надати дверям іншого кольору, так і затемнити їх).

Переваги скляних дверей

 • Доступна ціна;
 • Візуальне збільшення простору;
 • Стильний дизайн;
 • Зручна конструкція;
 • Безпечний екологічний вогнетривкий матеріал;
 • Тривалий термін експлуатації, за умови належного догляду та охайного використання.
49457-1626253

Наші переваги

Виїзд майстра

Ми самостійно здійснимо заміри для встановлення скляних дверей з виїздом на об’єкт, де разом оберемо найбільш прийнятний колір і конструкційні особливості. Після цього ми проведемо всі необхідні для виготовлення технічні розрахунки і виміри.

Закупка скла та дзеркал без посередників

Співпрацюючи з найкращими постачальниками у Львові, ми забезпечуємо вам оптимальні ціни на скляні двері, обробку, та доставку, а наші майстри зроблять якісний монтаж скляних дверей у точно відведені сроки.

Матеріальна відповідальність та гарантія

Якщо ми займаємося проектом від початку, то несемо повну матеріальну відповідальність та надаємо гарантію на наші роботи. Вам не потрібно буде перейматися за якість доставки виробу та ви наперед будете знати вартість вашого проекту.

Запитайте у нас