Klymglass

Скляні душові кабіни, перегородки та двері під замовлення у львові

Для домашнього затишку хочеться, аби все в помешканні було якісним та бездоганним. Для цього потрібно користуватися послугами лише перевірених підрядників, які сумлінно допоможуть втілити задуми у реальність.

Ми пропонуємо виготовлення скляних душових кабін.

Ми працюємо у Льові, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Ужгороді.  

Види скляних душових кабін

В залежності від дизайн – проекту інтер’єру Ви можете вибрати скляну душову кабіну, яка максимально  відповідатиме Вашим вимогам.
За потреби клієнта ми виготовимо душову кабіну або скляну перегородку для ванни чи душу будь-якого розміру та конструкції. 

Якщо приміщення є дуже маленьким, то рекомендуємо душові кабіни з розсувними дверима. Вони економитимуть місце та не заважатимуть мешканцям квартири. Якщо ванна кімната є достатньо просторою, то можна обрати стильний варіант прямої форми і з дверима, які відчиняються.

Скляну душову кабіну можна оздобити:

  • УФ - друком;
  • Художнім матуванням;
  • Тонованим склом;
  • Художнім розписом;
  • Фотодруком.

Шторка у ванну

Душова перегородка

Двері

П-подібна душова кабіна

Кутова душова кабіна

Кутова кабіна-трапеція

Варіанти скляних душових кабін та перегородок

Переваги скляної душової кабіни

Такий елемент має дуже багато переваг:

  • Скляна душова кабіна виглядає компактно навіть тоді, коли займає більшу частину простору ванної кімнати. Скляні прозорі перегородки не набриднуть і завжди доречно виглядатимуть у будь-якому інтер’єрі.
  • Скляна душова кабіна – це безпечно. Вона виготовляється із гартованого скла або триплекса. Перше – в рази міцніше від звичайного. При сильному ударі – розлетиться на дрібні та негострі уламки, які не поранять та не завдадуть шкоди. Перевага гартованого скла – стійкість до перепадів температури. Можна без жодних проблем приймати гарячий або контрастний душ. Триплекс – багатошарове скло, яке дуже складно пошкодити або розбити.
  • У якості кріплень використовуємо якісну фурнітуру, яка не чорнітиме та не іржавітиме від води.
  • У якості кріплень використовуються матеріали, які не чорнітимуть та не іржавітимуть від води.
  • За скляною душовою кабіною дуже легко доглядати. Щоб вона слугувала довгий період часу, рекомендуємо витирати кріплення. Щоб підтримувати чистоту поверхонь – використовуйте звичайні мийні засоби для скла.

Наші переваги

Виїзд майстра

Ми самостійно здійснимо заміри для встановлення скляних перегородок з виїздом на об’єкт, де разом з замовником оберемо найбільш прийнятний колір і конструкційні особливості. Після цього ми проведемо всі необхідні для виготовлення технічні розрахунки і виміри.

Закупка скла та дзеркала без посередників

Співпрацюючи з найкращими постачальниками у Львові, ми забезпечуємо оптимальні ціни на скло та дзеркало, а наші майстри зроблять якісний монтаж перегородки у відведені терміни.

Матеріальна відповідальність та гарантія

Якщо ми займаємося проектом від початку, то несемо повну матеріальну відповідальність та надаємо гарантію на наші роботи. Вам не потрібно буде перейматися за якість доставки та монтажу.

Запитайте у нас

Klymglass