Klymglass

Скляні душові кабіни, перегородки та двері під замовлення у львові

Для домашнього затишку хочеться, аби все в помешканні було якісним та бездоганним. Для цього потрібно користуватися послугами лише перевірених підрядників, які сумлінно допоможуть втілити задуми у реальність.

Ми пропонуємо виготовлення скляних душових кабін.

Ціна: Договірна
Ми працюємо у наступних містах: Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Ужгород.

Види скляних душових кабін

В залежності від інтер’єрного вирішення простору, можна підібрати скляну душову кабіну, яка максимально пасуватиме до інтер’єру. За бажанням клієнта ми виготовимо душову кабіну або скляну перегородку для ванни чи душу будь-якого розміру та конструкції. Зважаючи на дизайн приміщення, облаштуємо як звичайну кабіну, з прямими стінками, так і гнутої форми. Все залежить від вільного простору у ванній кімнаті. Якщо приміщення є дуже маленьким, то рекомендуємо виготовляти кабіни з розсувними дверима та гнутої форми. Вони економитимуть місце та не заважатимуть мешканцям квартири. Якщо ванна кімната є достатньо великою, то можна обрати стильний варіант прямої форми і з дверцятами, які відчиняються. Скляну душову кабіну можна оздобити такими елементами:
 • Комбінаціями зі скла;
 • Матовою поверхнею;
 • Кольоровим склом;
 • Художнім розписом;
 • Фотодруком.

Шторка у ванну

Душова перегородка

Двері в отворі

П-подібна душова кабіна

Кутова душова кабіна

Кутова кабіна-трапеція

Варіанти скляних душових кабін та перегородок

Переваги скляної душової кабіни

Такий елемент має дуже багато переваг:

 • Скляна душова кабіна виглядає компактно навіть тоді, коли займає більшу частину простору ванної кімнати. Все через прозорі стінки, які не набриднуть і завжди доречно виглядатимуть у будь-якому інтер’єрі.
 • Такий варіант кабіни дозволяє втілити багато цікавих задумів: змінити форму, створити унікальні деталі, які ідеально пасуватимуть до вашого дизайну.
 • Скляна душова кабіна – це безпечно. Вона виготовляється із гартованого скла або триплекса. Перше – в рази міцніше від звичайного. При сильному ударі – розлетиться на дрібні та негострі уламки, які не поранять та не завдадуть шкоди. Перевага гартованого скла – стійкість до перепадів температури. Можна без жодних проблем приймати гарячий або контрастний душ. Триплекс – багатошарове скло, яке дуже складно пошкодити або розбити.
 • Скляні елементи у ванній кімнаті – це чудове рішення, адже скло не провокує алергій, вважається екологічним матеріалом та витримує умови підвищеної вологості.
 • У якості кріплень використовуються матеріали, які не чорнітимуть та не іржавітимуть від води.
 • За скляною душовою кабіною дуже легко доглядати. Щоб вона слугувала довгий період часу, рекомендуємо витирати кріплення. Щоб підтримувати чистоту поверхонь – використовуйте звичайні мийні засоби для скла.

Наші переваги

Виїзд майстра

Ми самостійно здійснимо заміри для встановлення скляних перегородок з виїздом на об’єкт, де разом з замовником оберемо найбільш прийнятний колір і конструкційні особливості. Після цього ми проведемо всі необхідні для виготовлення технічні розрахунки і виміри.

Закупка скла та дзеркала без посередників

Співпрацюючи з найкращими постачальниками у Львові, ми забезпечуємо оптимальні ціни на скло та дзеркало, а наші майстри зроблять якісний монтаж перегородки у відведені сроки.

Матеріальна відповідальність та гарантія

Якщо ми займаємося проектом від початку, то несемо повну матеріальну відповідальність та надаємо гарантію на наші роботи. Вам не потрібно буде перейматися за якість доставки дзеркала та ви наперед будете знати вартість вашого проекту.

Часті запитання

👉 На коли можна викликати майстра на заміри?
Майстер може приїхати за попереднім записом у будь-який робочий день з 9:00 до 18:00.
👉 Можна вислати фото на Viber - для попередньої консультації?
Так, Ви можете надіслати фото на Viber або E-mail для попередньої оцінки термінів і вартості робіт.
👉 Чи даєте ви гарантію на виконані роботи?
Так, ми несемо відповідальність за свою роботу та у разі необхідності можемо здійснити заміну будь-якого елементу конструкції.

Запитайте у нас