Klymglass

Скляні перегородки під замовлення. Виготовлення і монтаж.

Скляні перегородки – ноу-хау у світі дизайну інтер’єру. Дуже вдала ідея для розділення великого приміщення. Такий варіант стіни не забирає зайвий простір, тому ефектно виглядає в офісах, магазинах, фітнес-центрах та навіть домівках. Дуже багато об’єктів обирають цей спосіб організації простору.

Скляні перегородки насамперед потрібні тим, хто вирішив зробити свій офіс нестандартним, більш сучасним і оригінальним. Такі перегородки можуть створювати дружню атмосферу у будь-якому колективі.

Сміливим дизайнерським рішенням є встановлення скляної перегородки й у квартирі. Такі експерименти полюбляють люди, які живуть в однокімнатній квартирі і хочуть розділити велику кімнату на дві зони: спальну та відпочинкову або ж для роботи чи гардеробної. Це виглядає незвично, проте дуже стильно. Кімната не втрачає освітлення та візуального простору.

Переваги скляних перегородок

  • Можливість розділити приміщення на різні зони;
  • Перегородки не створюють відчуття замкнутого простору;
  • Скляні перегородки мають хорошу звукоізоляцію;
  • Екологічний та повністю безпечний матеріал;
  • Прозорі скляні перегородки розділяють приміщення та не забирають освітлення, тому можна зекономити на додаткових лампах.

Ідеї скляних перегородок

Як виготовляються скляні перегородки

Попри надійність та зручність скляних перегородок, що використовуються в житлових помешканнях, офісах, крамницях, офісах та адміністративних будівлях, їхня конструкція доволі проста. Вона представляє собою суцільне міцне скляне полотно, яка монтується за допомогою практично невидимої системи кріплень. Скляні перегородки виготовляються лише із високоякісного загартованого скла. Його важко пошкодити, тому можна не хвилюватися за його довговічність. Особливістю гартованого матеріалу є його безпечність.

Важливим фактором є кріплення. Вони виконують не лише естетичну роль. Для монтажу ми використовуємо кріплення з нержавіючої сталі. Вся фурнітура, яку використовуємо у роботі – лише високої якості.

Монтаж конструкції потребує досвіду та належної підготовки, тому наші фахівці зважать на усі побажання клієнтів та якісно встановлять будь-яку скляну перегородку. Після цього приміщення, а отже мешканці чи бізнес, отримає більше простору, світла та зручності.

Запитайте у нас

Наші переваги

Виїзд майстра

Ми самостійно здійснимо заміри для встановлення скляних перегородок з виїздом на об’єкт, де разом з замовником оберемо найбільш прийнятний колір і конструкційні особливості. Після цього ми проведемо всі необхідні для виготовлення технічні розрахунки і виміри.

Закупка скла без посередників

Співпрацюючи з найкращими постачальниками у Львові, ми забезпечуємо оптимальні ціни на скло та дзеркало, а наші майстри зроблять якісний монтаж перегородки у відведені сроки.

Матеріальна відповідальність та гарантія

Якщо ми займаємося проектом від початку, то несемо повну матеріальну відповідальність та надаємо гарантію на наші роботи. Вам не потрібно буде перейматися за якість доставки дзеркала та ви наперед будете знати вартість вашого проекту.

Klymglass